TRX

TRX: Total-Body Resistance Exercise
(= Cviky pro zatížení celého těla)

Závěsné cvičení rozvíjí tělesnou sílu pomocí funkčních pohybů a dynamických poloh. Při sportu a každodenním cvičení se pohybujeme stále v mnoha rovinách.
Cvičení na závěsném systému TRX nám umožňuje cvičit v těchto rovinách, stejně tak jak žijeme. Svalová hmota narůstá rovnoměrně, což snižuje riziko zranění a zvyšuje výkonnost.

TRX je vhodné pro každého:
Cvičení na TRX je určeno pro úplné začátečníky i elitní sportovce. Cviky lze snadno stupňovat. Zátěž upravíte nastavením polohy těla.

Maximální výsledky v minimálním čase :
Používáte svou vlastní tělesnou hmotnost. TRX umožňuje třírozměrné pohyby, které není možné provádět s jiným fitness nářadím.

Vybudujete si silné jádro :
TRX buduje silné a stabilní jádro (CORE), které je základem všech efektivních a účinných pohybů lidského těla. 

Slovy Aranky:

"Každá moje hodina je úplně jiná. Využívám modifikací jednotlivých cviků, pohrávám si s časovým intervalem nebo počty opakování a sérii i fázováním pohybu. Střídám zaměření – silové, dynamické, na flexibilitu a různé části těla… Samozřejmě pokud cvičíte správně, i když je cvik zaměřen např. na paže, stejně cvičíte celé tělo. Nabízím prostě různorodost a snažím se u klientů propojit motivaci, se soutěživostí a radostí z pohybu. I na skupinových lekcích se snažím reagovat na různorodost fyzické úrovně a možnosti klientů a nabídnout variantu provedení, když náhodou zrovna klient nezvládá."

 

Přihlášení
Proč se registrovat


Registrací do systému BeFit získáte možnost využívat online rezervační systém pro fitness lekce a posilovnu.

Dozvíte se o speciálních akcích, novinkách a dění nejen v zónách Workin(posilovna) a Fitness, ale stejně tak v Café/Baru BeFit.