Tereza Potužáková

Jméno:teri profil
Tereza Potužáková                                                                                                           


Přezdívka:
Terouš, Terínek


Jaké hodiny cvičíš, tančíš, skáčeš?
Jumping, TRX, Kruhový trénink, Tabata


Jak by jsi popsala svůj sport vlastními slovy?

U všech hodin se zaručeně zapotíte, teda aspoň doufám:)

 

  • Jumping je hodně energický sport, při kterém se skvěle vyblbnete a zasmějete, ale také je to pořádná spalovačka, to mi věřte. Do hodiny zapojuji i posilování hlavních svalových skupin. Budete odcházet vyšťavení, ale přesto plní energie. Jumping ve spojení s lidmi, kteří si ho užívají stejně jako já, ve mně dokáže vyvolat neskutečný pocit euforie, až mi kolikrát naskočí husí kůže a já jsem vysmátá jak měsíček na hnoji J Prostě si to zamilujete!

 

  • TRX je skvělé v tom, že zapojujete opravdu celé tělo. Krásně posílíte CORE, což je základ ke zdravě fungujícímu tělu. Zátěž si můžete kdykoliv upravit podle toho, jak potřebujete, takže cvičení zvládne úplně každý.

 

  • Při kruhovém tréninku a tabatě nestíháte myslet na nic jiného, než na cvik, který bude následovat :D To samozřejmě neznamená, že budeme flákat provedení cviků. Makačka též zaručena.


Mým cílem je, abyste při hodinách vypustili veškeré starosti a jednoduše si to užívali. Abyste ze sebe dostali to nejlepší, dali do tréninku maximum a při tom se bavili a měli úsměv na tváři. (Vím, né vždy to s tím úsměvem jde :D)

 

Proč právě tenhle sport?

 Naplňuje mě radostí a štěstím a nedokážu si představit, že bych bez těchto věcí vydržela :-)

Jak jsi se k němu dostal/a?
 
Sportuji už od mala a baví mě zkoušet nové věci, až jsem se dostala k tomu, co dělám.  Uvidíme, co dalšího mě uchvátí :-)


Něco o sobě – rychlá, stručná charakteristika?
V osobním životě velmi klidný člověk, ve sportu přesný opak. Miluju zvířata, přírodu, hudbu, skvělé jídlo a pozitivní lidi okolo mě. :-)


Oblíbené motto? Slogan? Věta? Fráze?
"
Štěstí je cesta, nikoliv cíl."
"Přestaň snít a začni žít.
"

 
terous3terous 4
         

terous2terouš1

Přihlášení
Proč se registrovat


Registrací do systému BeFit získáte možnost využívat online rezervační systém pro fitness lekce a posilovnu.

Dozvíte se o speciálních akcích, novinkách a dění nejen v zónách Workin(posilovna) a Fitness, ale stejně tak v Café/Baru BeFit.