PUMP

Pump je:
aerobní a zároveň silové cvičení, u kterého zapojíme komplexně všechny svalové partie.
Nejedná se o klasické cvičení v posilovně. Lekce probíhá ve skupině za pomoci instruktora, zátěžové tyče (3kg) a motivační hudby, která Vám pomůže ze sebe vydat to nejlepší!
Na začátku lekce je klasické rozehřátí a poté následují série cviků na různé svalové partie, kde se cviky provádí v opravdu jednoduchých choreografiích.
Od ostatních aerobních cvičení je Pump odlišný v tom, že strečink neprobíhá pouze na konci hodiny, ale po každé odcvičené sérii. Na konci lekce následuje ještě závěrečný strečink celého těla. Opravdu se tedy nemůže stát, že bychom na nějakou svalovou část zapomněli :-)

Jelikož se jedná o aerobní cvičení, v průběhu lekce dochází ke spalování tuků a zvyšování fyzické kondice. Značnou výhodou je také nulová účast nárazů, takže se nemusíte bát o extrémní zatížení kloubů, což spousta z Vás jistě ocení.:)
Při Pumpu také podporujeme kardiovaskulární systém, takže posílíme nejen srdíčko, plíce a krevní oběh, ale  dochází i ke zvyšování bazálního metabolismu.

Na první pohled by se tedy mohlo zdát, že je taková tyč snadno přemožitelná a nudná, ale opak je pravdou. Věřte mi, že i když to bude při Pumpu hodně pálit, pořád se na sebe zvládneme krásně usmívat a já udělám maximum pro to, abychom si to všichni užili! Budete se divit, co vše posílíte a jak bolavě a zároveň úžasně se můžete druhý den cítit, pokud do toho dáte vše.

Zkuste Pump a ten, kdo Vás přesvědčí, nebudeme my, ale Vy samotní. :-)

Přihlášení
Proč se registrovat


Registrací do systému BeFit získáte možnost využívat online rezervační systém pro fitness lekce a posilovnu.

Dozvíte se o speciálních akcích, novinkách a dění nejen v zónách Workin(posilovna) a Fitness, ale stejně tak v Café/Baru BeFit.