Piloxing

PILOXING:
Tuto fitness novinku tvoří prvky boxu, pilates a tance! Tedy během jedné hodiny se naprosto odlišné sporty - box, pilates, tanec - spojí v jedno! Jak už samotné motto PILOXINGU® "sleek.sexy.powerful" napovídá - je to opravdu výjimečná, velice zábavná a nevídaná kombinace výbušnosti a ladnosti! Pochází z Kalifornie a nyní už konečně přichází také k nám do České republiky! Je to velmi oblíbená aktivita hollywoodských hvězd


Nejen, že je PILOXING® opravdu zábava, ale i velice účinná a převratná metoda spalování tuků a posilování svalů! Během jedné hodiny spálíme až kolem 1 200 kalorií, což je opravdu dost!! PILOXING® vám zaručí, že z každé hodiny budete odcházet příjemně a efektivně unavení, ale zároveň zcela nabití pozitivní energií! Vyplavíte z těla stres, starosti i přebytečné tuky a to celé s velkým úsměvem na tváři! Účelem PILOXINGU® je, aby každý miloval sám sebe a pomáhá podpořit zdravé sebevědomí!

Pryč s nudnou - přijďte se cítít SLEEK (ELEGANTNĚ), SEXY a POWERFUL (SILNĚ) - přijďte milovat sami sebe!

Jak vypadá hodina PILOXINGU®?

Na hodině PILOXINGU® se střídají rychlé a pomalé bloky - chvilku budeme klidní jako baletky a v mžiku silní jako boxeři! Hodina je sestavena takto:

1.část WARM UP – cca 5-10min
2.část střídání bloků Pilates, boxu a tance – 35-40min
3.část posilování bříška a hýždí – 10min
4. část protažení COOL DOWN

Co s sebou?
Cvičíme na boso, kvůli lepší stabilitě těla. Proto až budete vyrážet na hodinu PILOXINGU®, sportovní obuv nechte doma. Oblečení doporučuji takové, aby nebránilo žádnému pohybu. Nezapomeňte pití, podložku (karimatku) a hlavně úsměv a dobrou náladu.

Na hodině PILOXINGU® cvičíme s 0,5 kilogramovými rukavicemi, což znamená, že jedna rukavice má zátěž (náplň se speciálním pískem) o váze 250g. Samozřejmě lze cvičit i bez rukavic, ale doporučuji si rukavice pořídit ve chvíli kdy budete přesvědčeni, že je to sport který vás bude bavit. Rukavičky si můžete objednat a koupit u mě. Cena je 24$ plus poštovné (kolem 500,- kč).


Nikola Havlíková o Piloxingu:

Piloxing – dlouho jsem hledala sport, který by mě oslovil stejně jako Zumba (což byla láska na první pohled).
Hledala jsem a zkoumala novinky ze světa fitness a narazila na Piloxing. Prý „sport hollywoodských hvězd“ – to mě trošku pobavilo a upřímně mě prolétlo hlavou, že to bude zase jen další dobře vymyšlený bussinesový tah. Musím říct, že jsem se spletla! Už při prvním videu na youtube moje nohy podupávaly do rytmu energických songů.
"To musíš zkusit" – běhalo mi hlavou stále dokola. Nelenila jsem a objednala si CD a DVD s postupy jak na to.
Nebudu vám lhát, po první hodině, kdy jsem se koupala ve vlastním potu a nevěřícně koukala na monitor se slovy
„Jak tam tu nohu proboha dala?“
Ano, Viveca Jensen (zakladatelka Piloxingu) se na mě směje z obrazovky, krkolomné pozice dělá s takovou lehkostí, úsměvem od ucha k uchu a ještě mi k tomu stíhá povídat ať vydržím, že je to nádhera…odhodila jsem ručník s tím, že na tohle fakt nemám.
Spát mi to ale nedalo. Začala jsem trénovat, vypravila se na lekce do Prahy a najednou už ty krkolomné pozice nebyly španělská vesnice, najednou jsem zjistila, že se taky celou hodinu usmívám a všechno jako by šlo najednou samo. Cítila jsem se fantasticky - silná, mnohem sebevědomější, svaly se staly náhle vyrýsovanější a mě už bylo jasné, že tohle chci předávat lidem dál:-)
Ano, je to dřina a v prvopočátku jde o sebepřekonání, protože svaly bolí, sem tam se objeví puchýř na chodidle, ale věřte, že to za to stojí! Po pár lekcích už budete zvládat techniku jednotlivých cviků a pak už si budete jen užívat…pocit sebejistoty, ladnosti, elegance, ženskosti, síly, výbušnosti – je to opravdu záplava pocitů, které stojí za to prožít! Zjistíte, že jak vám v prvopočátku přišlo „divné“ cvičit na boso, jakoby to najednou bylo to nejpřirozenější co jen může být…
Piloxing si jednoduše zamilujete se vším co přináší:-))

Přihlášení
Proč se registrovat


Registrací do systému BeFit získáte možnost využívat online rezervační systém pro fitness lekce a posilovnu.

Dozvíte se o speciálních akcích, novinkách a dění nejen v zónách Workin(posilovna) a Fitness, ale stejně tak v Café/Baru BeFit.