Nikola Havlíková

Zumba, Piloxing,

nikousek1

Jméno:
Nikolka

Přezdívka: Nikouš, Nikoušek

Jaké hodiny cvičíš, tančíš, skáčeš?
Moje je Zumba a Piloxing:-)

Jak by jsi popsala svůj sport vlastními slovy?
Zumba je návyková:) Je to sport plný energie, zábavy ale i dřiny. Je to naprosto geniální spojení různých tanců jako je Merengue, Cumbia, Reggaeton, Salsa, Hip-hop, Street dance, Chacha, Jive, Flamengo, Rumba..objevují se i prvky z aerobicu nebo boxu - V zumbě se meze nekladou:) Tento sport je určen naprosto pro VŠECHNY! Bez rozdílu pohlaví, věku, váhy..Stačí když máte rádi pohyb a tanec a zaručeně se zamilujete:) Zumba zpevňuje a posiluje komplexně celé tělo. nejvíce oblasti boků a zadečku, ale nezapomíná ani na stehna, bříško a paže. Zumba vám nabízí moře endorfinů, odreagování, skvělé nakažlivé nálady a radosti z pohledu na své tělo..
Piloxing je pro mě sport, který má obrovský náboj!
Podtrhuje ho skvělá dynamický hudba, která burcuje ještě k lepšímu výkonu. Nebudu lhát, je to dřina a v začátcích to bude naše svalíky bolet, ale za ten pocit a opravdu viditelné výsledky to stojíJ Spojení Boxu plného síly, elegance formou Pilates a zábava tance je opravdu jedinečnou kombinací! Dostaví se vysoké množství endorfinů, budete se cítit sebevědomější, silnější, ladnější, ženštější…a vaše postavička ucítí a uvidí taky velmi pozitivní změny! Piloxing tvaruje, posiluje i protahuje a výhodou rychlého tempa boxu a protahování v pilates blocích se opravdu spaluje. Závěrem posilujeme na podložkách zadeček a bříška a co si budeme povídat, to jsou partie, které to ocení velmiJ Mohla bych tu psát hodiny o tom jak je Piloxing úžasný, ale mnohem efektivnější bude, když prostě dorazíte a přesvědčíte se sami:-)
Já věřím, že si PILOXING zamilujete stejně jako já…


Proč právě tenhle sport? Jednoznačně protože mi umožnuje cítit se sama sebou,umožňuje mi být kreativní..tvořit, dovoluje mi denně vytvářet úsměvy lidí na mých hodinách. Miluju tanec..když tančím na nic nemyslím, nic mě netrápí, cítím se volná a šťastná..

Dlouho jsem hledala sport, který by mě nadchl stejně jako kdysi Zumba a Piloxing je přesně to, na co jsem takovou dobu čekala! Okouzlil mě…a já mám opravdu velkou chuť tuto báječnou novinku v oblasti fitness předávat dál:-)

Jak jsi se k němu dostal/a? To jsem tak jednou vyrazila z hecu do pardubic na venkovní zumbu a najednou jsem tam byla 4x do týdne a pomalu se stala "závislačkou" :)

Sledovala jsem novinky ve fitnessu a čekala na nějaké „boom“, které mě uchvátíJ To se stalo a pak už začala dřina, nejdřív jsem Piloxing cvičila pomocí DVD, poté jsem navštívila lekce v Praze a nakonec jsem se přihlásila na Piloxing Instructor Training a stala se oficiálním lektorem Piloxingu!

Jakou hudba máš ráda?
Není to nic specifického, miluju hudbu jako takovou..Jednou poslouchám edm, trance, hip-hop, rádiovky, operu a dokážu klidně skončit u Kryštofů:) Na svoje hodiny ale volím takovou hudbu, která mě osloví už na první poslech, mám nutkání se u ní vrtět a nejlépe když se u ní samovolně usmívám:)

Něco o sobě – rychlá, stručná chrakteristika?

Jéééé, to nerada dělám :D Jsem celkem klidná povaha - miluju pohodu, harmonii a klid, tím ale neříkám, že neumím být pořádnej protiva a paličák. Taky jsem "štoura", ráda věci pitvám (klasická ženská řekla bych). Umím naslouchat a když už si k sobě někoho pustím, stává se ze mě přítel do pohody i nepohody. Dále jsem poměrně tolerantní, samostatná, společenská...taky netrpělivá, někdy až moc hrdá a trošku posera z nových věcí.:) Mnozí by o mě nejspíš řekli, že jsem nedostupná nebo arogantní - já bych řekla spíše opatrná. Koho to ale neodradilo, záhy zjistil, že jsem mírumilovný Nikoušek :)

Obíbené motto? Slogan? Věta? Fráze?
Odvaha není absence strachu, ale rozhodnutí, že existuje něco důležitějšího než strach. James Neil Hollingworth


nikousek2nikousek3

 

Přihlášení
Proč se registrovat


Registrací do systému BeFit získáte možnost využívat online rezervační systém pro fitness lekce a posilovnu.

Dozvíte se o speciálních akcích, novinkách a dění nejen v zónách Workin(posilovna) a Fitness, ale stejně tak v Café/Baru BeFit.