Miroslav Uriel

Jméno:                                                                                                                    mira
Miroslav Uriel

Přezdívka:
Dj Muriel :-)

Jaké hodiny cvičíš, tančíš, skáčeš?
Cvičím, tančím a u toho hlavně skáču :-) Takže JUMPING
:-) Jinak také „skáču“ okolo ostatních hodin a všecho co se týká La Fiesty!


Jak bys popsal/a svůj sport vlastními slovy?
„Můj“ sport je Jumping a je to úžasná energie, je to vyskákání se ze všeho do pohody, do skvělé nálady, cvičíte, tančíte, skáčete a při tom Vás to ještě k tomu baví. Luxusní kombinace sportu.
Jednoznačně Fitness-Fun sport!

Proč právě tenhle sport?
V podstatě omylem :-) Nejdřív jsme si s Nikčou Havlíkovou řekli, že by bylo fajn mít takový sport ve studiu. Když jsme nakoupili trampolínky a Káťa s Bártem rozjeli hodiny, tak se zjistilo, že dva lektoři jsou málo a že potřebují záskok, tak jsem si udělal Jumpingový kurz, abych mohl zaskakovat. No a pak jsme zkusili mou pravidelnou hodinu, abych nevypadl z tempa a z té se vyklubali další dvě a ze záskoku jsem se stal dalším členem Jumpingového teamu.


Jak by jsi charakterizoval svou hodinu?
Každý z nás Jumperů skáče jinak a má svůj rukopis. Já jsem postavil svou hodinu na latinských rytmech, kdy je muzika středně rychlá, houpavější, veselejší. Kdy se usmíváte už jen když slyšíte první tóny a když se k tomu přidá euforie z jumpingu, tak to krásně graduje a efekt skvělé nálady je tu :-)) Samozřejmě pokud k tomu přidáte fakt, že se u Jumpingu dá zhubnout zábavnou formou, děláte něco pro sebe a ještě máte pocit, že jdete z party... sbohem nudné posilovny :-)

Jak jsi se k němu dostal/a?
Po tom co jsme se rozhodli trampolínky zkusit, tak jsme šli s Nikčou na hodinu naší kamarádky Káti, abychom věděli, jaké to je. Díky podání Káti se nám to zalíbilo a hledali jsme profesionální variantu pro studio, našli jsme nabídku Jumpingu ČR a tak začala spolupráce s Jumpingem ČR a v podstatě první hodiny pod vedením tohoto cvičebního programu. Káťa přešla do našeho studia a s Bártem se vyškolili jako první lektoři Jumpingu pro La Fiestu.

Jako hudba máš rád?
Mám rád spoustu muziky, hraju jako Dj velmi široký záběr žánrů. Nicméně mým favoritem a specializací, kterou mám opravdu moc rád je latinská muzika a to v jakékoliv verzi a úpravě, ať už je to originál, nebo taneční, případně latinský pop cokoliv, kde je rytmus a veselý náboj, čehož je latina plná. Jde z toho moc energie, sluníčka a dobré nálady.. svým způsobem je to i životní styl a postoj :-)

Něco o sobě – rychlá, stručná charakteristika?
Ok, stručně, rychle, jasně...
...jsem nudný, válecí typ u televize, který si semtam skočí na Jumping :-)


Oblíbené motto? Slogan? Věta? Fráze?
Mám dvě :-) :
1) úsměv, pohyb, zábava!
2) Až se ti promítne tvůj život, ať je na co koukat!


  
   

 mira3mira2mira 1

Přihlášení
Proč se registrovat


Registrací do systému BeFit získáte možnost využívat online rezervační systém pro fitness lekce a posilovnu.

Dozvíte se o speciálních akcích, novinkách a dění nejen v zónách Workin(posilovna) a Fitness, ale stejně tak v Café/Baru BeFit.