Kdo jsme?

Ahoj, dobrý den..
(za nás raději ahoj - přeci jen ve sportu si všichni "tykají")

z mnohými z vás se známe z našeho bývalého studia La Fiesta..
S Vámi..., s nimiž se neznáme, doufáme, že se již brzy poznáme :-)

Přeci jen..
Pár slov a řádků o tom jak vznikl projekt BeFit Foxconn:
Je tomu přes 3 roky, kdy mne vedení společnosti Foxconn oslovilo s ohledem na nadcházející výběrové řízení na pozici provozovatele fitness. Ač jsem byla v prvopočátku rozpačitá, jsem člověk, který má rád výzvy a tou bezesporu celý tento projekt je.
V den, kdy jsem se dozvěděla, že jsem výběrové řízení vyhrála, mě opanovalo spousta emocí...samozřejmě ohromná radost a vděk, zároveň ale velká dávka respektu a pocit zodpovědnosti.
Celý projekt BeFit považuji za velmi unikátní nápad a mě samotné se moc líbí, že společnost Foxconn myslí na své zaměstnance i z jiného úhlu, než je ten pracovní.
BeFit je pro mě cesta, kde mohu zužitkovat znalosti v oboru fitness, kterému se věnuji dlouhou dobu. Dává mi možnost být kreativní - čehož si cením asi nejvíce.
S přípravami jsme si dali sice na čas, ale věřím, že o to lepší je výsledek :-)
Tím bych moc ráda poděkovala všem, kteří se podíleli na realizaci. Konkrétní na tomto místě být nelze, protože seznam by nebral konce:)
S tím souvisí i fakt, že nikdy nepracuji sama. Vždy vytvářím tým lidí, kteří mají stejný cíl a kterým maximálně důvěřuji.
Budeme rádi za konstruktivní nápady i kritiku - posouvá nás to dál mnohem rychleji, takže se nebojte říct svůj názor, tak jak vám jazyk narostl :-)
Pečlivě jsem vybírala tým lidí, kteří vás budou motivovat, kteří vás nakazí dobrou náladou a pro které není fitness "jen " práce, ale životní postoj.
Troufám si říct, že jsem našla!
Každý je originál a věřím, že si oblíbíte úplně všechny..
Náš cíl je jasný - vaše SPOKOJENOST...to je naše odměna.
Z naší zkušenosti není lepšího pocitu než příval endorfinů, úsměvů a vašich viditelných změn - a to nejen fyzických.

Pohyb je život...

...pojďme ho prožít s radostí, lehkostí...


Těšíme se na KAŽDÉHO z vás :-)

Nikča


Přihlášení
Proč se registrovat


Registrací do systému BeFit získáte možnost využívat online rezervační systém pro fitness lekce a posilovnu.

Dozvíte se o speciálních akcích, novinkách a dění nejen v zónách Workin(posilovna) a Fitness, ale stejně tak v Café/Baru BeFit.