Jumping

Co je to Jumping?
Jumping je skupinové cvičení na trampolínkách, za doprovodu motivující hudby, pod vedením profesionálních instruktorů. Podstatou jsou kombinace rychlých a pomalých poskoků, dyna­mických sprintů, silových prvků i významného strečinku.

Podle nás:

"Jumping – je cvičení, kdy skáčete radostí :-)) Je to cvičení, kdy se bavíte a intenzívně posilujete. Kdy Vás lektor vyburcuje k tempu a dřině a zároveň k nenásilné zábavě a kupě endorfinů. Je to nový styl cvičení, kde 100% platí označení Fitness-Fun sport."

Jumping®
Zpomaluje stárnutí
Zvyšuje svalový tonus
Je zábavný a bezpečný
Navyšuje vitální kapacitu plic
Působí proti depresi a únavě
Upravuje trávení a vylučování
Posiluje všechny svalové partie
Zlepšuje tkáňové zásobení kyslíkem
Rozvíjí motoriku, koordinaci a stabilitu
Podporuje snadnější relaxaci a spánek
Stimuluje vestibulární a nervový systém
Normalizuje hladinu cholesterolu a triglyceridů
Zrychluje lymfatický oběh, detoxikaci a průtok v žilním systému
Pomáhá snižovat krevní tlak a tím předcházet kardiovaskulárním onemocněním
Nabízí úlevu od bolesti zad, krku a jiných bolestí způsobené nedostatkem pohybu

JUMPING FITNESS
"...jumping je anaerobní typ cvičení při kterém naše tělo výborně spaluje. Spojení fitness prvků a jumpingu pomáhá k dosažení nejen fyzické kondice, ale také ke zpevnění všech svalových skupin a to zejména problémových partií jako je bříško, nohy a zadeček. Při mých hodinách se lehce spojí dřina se zábavou. Důraz kladu na výběr muziky, která vás nenechá jen tak v klidu a vyburcuje vás k co největším výkonům! Posilování na trampolínce je u Jumping fitness samozřejmostí :-) Největší odměnou pro mě je, když uvidím, že jste si hodinu pořâdně užili, vydali ze sebe všechno a budu doufat, že si na mne třeba druhý den při vstávání z postele vzpomenete! (samozřejmě v dobrém a s ùsměvem na tváři :-) "
Přihlášení
Proč se registrovat


Registrací do systému BeFit získáte možnost využívat online rezervační systém pro fitness lekce a posilovnu.

Dozvíte se o speciálních akcích, novinkách a dění nejen v zónách Workin(posilovna) a Fitness, ale stejně tak v Café/Baru BeFit.